Kemp na brehu Liptovskej Mary

Zarezervujte si tohtoročnú dovolenku už teraz a využite skvelé zľavy až do výšky 45% 

Mara Camping

Náš kemp ponúka viaceré možnosti ubytovania - na svoje si prídu milovníci kempovania či priaznivci karavaningu. Okrem toho ponúkame ubytovanie v romantických zruboch, mobilných domčekoch či chatkách, alebo si prenajmete jeden z našich stanov. Viac o možnostiach ubytovania a vybavení kempu »

Mara FUN

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové zážitky, ale aj pohodou naplnené chvíle na vodných bicykloch.      V Kid's zóne sa do sýta vyšantia aj Vaše deti. Zistite viac o možnostiach zábavy na stránke MaraFun »

Loď Mária

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové zážitky, ale aj pohodou naplnené chvíle na vodných bicykloch. V Kid\'s zóne sa do sýta vyšantia aj Vaše deti. Zistite viac o možnostiach zábavy na stránke MaraFun »

Kids zóna

Zoberte svoje detičky do KIDS ZÓNY. K dispozícii sú viaceré atrakcie, ktoré ich zabavia a vďaka ktorým sa vyšantia do sýtosti. Pripravený je pre nich bazén s lodičkami, preliezky, nafukovací hrad či trampolíny. A nielen deti, ale aj dospelí sa zabavia vďaka aquazorbingu či bumper ball. Skvelé miesto priamo v MARA CAMPINGU!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Keď sme prišli do campu, privítala nás príjemná recepčná, ktorá nám odpovedala na všetky otázky, ktoré sme sa spýtali. Poslala nás potom za informátormi, ktorí stáli pri vstupe do campu a ktorí nám celý camp ukázali a povedali nám, čo kde sa nachádza. Je tu veľa atrakcií, ktoré sa dajú vyskúšať.
Jakub B.
Najviac nás počas návštevy campu prekvapil milý a ochotný personál, ktorý nám aj po odubytovaní postrážil osobné veci a my sme sa tak nemuseli trepať na turistiku so spacákmi a stanom na chrbte 🙂 Veľkým plusom sú tiež čisté toalety a teplá voda, takže Mara camping zanechal maximálne dojmy.
Erik O.

Informácie o kempe

Mara CAMPING LIPTOVSKÝ TRNOVEC je jediným kempingom na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Je obľúbeným miestom pre milovníkov vodných i outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností.

Maracamping letecka

Ubytujte sa v novootvorenom rezorte – Demänová Rezort, ktorý úzko spolupracuje s Mara Campingom

Túžite po rodinnom a modernom ubytovaní? Navštívte Demänová Rezort, ktorý úzko spolupracuje s Mara Campingom a nachádza sa len 15 min. od Jasnej na vstupe do Demänovskej doliny. Ubytovacie jednotky poskytujú výhľady na vrch Kriváň či na Vysoké a Nízke Tatry.