Zábava na pláži pod Tatrami

Liptovská Mara – atrakcie 

Či už hľadáte zaujímavé turistické atrakcie na Slovensku, alebo vodné atrakcie pre deti, Liptov je ideálnym regiónom s desiatkami možností. Niektoré z nich nájdete navyše priamo v areáli nášho kempingu. 

MaraFUN - plážové kúpalisko plné atrakcií

Vodné skútre Liptovská Mara? Adrenalínové atrakcie Liptov? Požičanie kajaku či jazda na banáne? Nech už musí dopĺňať vašu dovolenku z tohto čokoľvek, nájdete to v MaraFUN.

Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, ktoré vám môže ponúknuť pohodou naplnené chvíle na vodných bicykloch i adrenalínové zážitky.

Možnosť požičania motorového člna, kajaka či vodného bickyla, zábavné vodné atrakcie ako skútre, wakesurfing, flyboarding, kneeboarding či nafukovací banán - celkom ako pri mori, nemyslíte? Navyše, k pobytu u nás automaticky získavate zľavu 50 % na vybrané vodné atrakcie.

flyboard

vodné skútre

 

stand up paddle

vodné bicykle

Loď Mária – plavba loďou po Liptovskej Mare

Výletná vyhliadková loď Mária ponúka plavby, na ktorých sa určite nebudete nudiť. Ide o jediný 55-miestny katamaran vybavený toaletami na priehrade Liptovská Mara. Skúsená posádka sa postará o vaše pohodlie počas hodinovej plavby, ktorá vedie k artikulárnemu kostolíku Havránok, priehradnému múru a späť. Budete môcť obdivovať štíty Západných i Nízkych Tatier či Chočských vrchov. 

Ak hľadáte atrakcie pre deti na Slovensku, zabezpečíte im skvelý zážitok z plavby po liptovskom mori, počas ktorej sa dozvedia mnoho zaujímavostí. Loď je veľmi stabilná, plavba je tak vhodná aj pre mamičky s kočíkmi. Po dohode vieme na Lodi Mária spraviť aj animačný program podľa vášho želania. Ubytovaných v kempe navyše čaká unikátna 50 % zľava na rannú plavbu a 10% zľava na plavbu počas celého dňa. A to sa oplatí.

Kids Zóna – Liptov atrakcie pre deti 

Súčasťou areálu MaraFUN je aj detská Kids zóna - areál plný bezpečnej zábavy pre vaše ratolesti. Nájdete tu bazén s lodičkami, trampolínu, nafukovací hrad či aqua šmýkačky. Novinkou tejto sezóny je aj bungee trampolína, ktorá zabaví malých aj veľkých. Medzi obľúbenú športovú aktivitu patrí aj aquazorbing, ktorý u nás vyhľadávajú nielen deti, ale aj dospelí. V areáli sa nachádzajú aj preliezky, hojdačky a šmýkačky.

Letný program pre deti aj dospelých

Cez leto sa v našom kempe nebudete nudiť ani minútu! Máme pre vás pripravený animačný program pre deti, jógu či športové zápasy pre dospelých, ale aj večerný program - letné kino a víkendová hudba.

Uložte si podrobný program, nech viete, kedy sa čo deje!

Mara Camping a ďalšie atrakcie v okolí

Ak hľadáte ďalšie netradičné a zábavné atrakcie na Slovensku, zamierte na Liptov. Keď vás omrzia tie v našom campingu, môžete sa vybrať za ďalšími na všetky svetové strany. Desiatky možností ponúka aj neďaleký Demänová Rezort – nájdete tu detský aquapark, wellness aj fittness centrum, masáže, lezeckú stenu, zábavné centrum pre deti s 3D bludiskom, detské ihriská, animácie a sezónny program či požičovňu elektrických bicyklov. 

V prípade pekného počasia sa môžete vybrať na turistiku, náučných chodníkov a trás je v okolí naozaj veľa. Neďaleko sa nachádza napríklad aj Demänovská či Stanišovská jaskyňa, kontaktná ZOO, archeoskanzen Havránok, motokáry pri Závažnej Porube či bobová dráha v Pavčinej Lehote. Ubytovaní hostia od nás dostanú aj Liptov Region Card, ktorá vám zabezpečí množstvo zliav na rôznych miestach.