Mara FUN – škola vodných športov a požičovňa

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové zážitky, ale aj pohodou naplnené chvíle na vodných bicykloch. V Kid's zóne sa do sýta vyšantia aj Vaše deti. Zistite viac o možnostiach zábavy na stránke MaraFun.

Loď Mária – vyhliadkové plavby

Nechajte sa unášať na vlnách slovenského mora našou vyhliadkovou Loďou Mária. Užite si plavbu po Liptovskej Mare s úžasným výhľadom na Tatry a okolitú prírodu a my Vám radi prezradíme tajomstvá o tomto jedinečnom mieste na Liptove. Zistite viac o harmonograme plavieb a cenách na stránke Loď Mária.

Získajte exkluzívnu zľavu na vyhliadkovú plavbu loďou Mária

Stačí sa len pridať do klubu priateľov Mara Campingu a ubytovať sa v jednom z našich zariadení.

ČO NA VÁS ČAKÁ V STREDISKU MARAFUN

✓ vodné skútre (požičovňa a škola jazdenia)

✓ motorový čln

✓ wakesurfing

✓ flyboard

✓ wake / ski / kneeboard

✓ kajaky

✓ nafukovacie kolesá a banán

✓ vodné bicykle

✓ bumperball

✓ detské športové atrakcie - aquazorbingová zóna s dvomi bazénmi, kde sa detičky môžu vyblázniť vo vodnej guli alebo valci či kormidlovať šlapacie a motorové loďky

Loď Mária

Výletná loď Mária ponúka plavby na ktorých sa určite nudiť nebudete! Mária je jediný 55 miestny katamaran na priehrade Liptovská Mara. Skúsená posádka sa postará o Vaše pohodlie počas hodinovej plavby ku artikulárnemu kostolíku Havránok, priehradnému múru a späť.