Ubytovanie

 

Náš kemp ponúka viaceré možnosti ubytovania – na svoje si prídu milovníci kempovania, ale aj priaznivci karavaningu. Okrem toho ponúkame ubytovanie v dvadsiatich chatkách alebo si prenajmete jeden z našich stanov. Viac o možnostiach ubytovania…

ubytovanie na brehu liptovskej mary
vyletne plavby po liptovskej mare

Plavba výletnou loďou

 

Nechajte sa unášať na vlnách Slovenského mora našou výhliadkovou loďou Mária. Užite si plavbu po Liptovskej Mare s úžasným výhľadom na Tatry a okolitú prírodu a my Vám radi prezradíme tajomstvá o tomto jedinečnom mieste na Liptove. Pozrite si harmonogram plavieb aby ste nemeškali, lebo už o chvíľu VYPLÁVAME!

Škola vodných športov – požičovňa

 

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové žážitky, ale aj pohodou naplnené chvíľe na vodných bicykloch. Zistite viac o možnostiach zábavy na stránkach MaraFun!


 

lod s bufetmi

Občerstvenie

 

Reštaurácia U Námorníka podávame veľký výber jedál, nápojov či dezertov. V bufete Európa Vám ponúkneme čerstvé šaláty, kebaby či rôzne druhy palaciniek a v Beach bare sa môžete osviežiť miešanými nápojmi, mrazeným jogurtom podľa Vašej chuti, ľadovou trešťou či točenou zmrzlinou.