Ubytovanie

 

Náš kemp ponúka viaceré možnosti ubytovania – na svoje si prídu milovníci kempovania, ale aj priaznivci karavaningu. Okrem toho ponúkame ubytovanie v dvadsiatich chatkách alebo si prenajmete jeden z našich stanov. Viac o možnostiach ubytovania…

ubytovanie na brehu liptovskej mary
vyletne plavby po liptovskej mare

Plavba výletnou loďou

 

S našou výhliadkovou loďou Mária si užijete kopec zábavy – pestrý program, ale predovšetkým plavbu po Liptovskej Mare a s úžasným výhľadom na Tatry. Pozrite si harmonogram plavieb aby ste nemeškali, lebo už o chvíľu VYPLÁVAME!

MaraFun

 

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové žážitky, ale aj pohodou naplnené chvíľe na vodných bicykloch. Zistite viac o možnostiach zábavy na stránkach MaraFun!

 

jeden-z-nasich-bufetov

Občerstvenie

 

V bufete U Námorníka podávame veľký výber jedál, nápojov či dezertov. V bufete Európa Vám ponúkneme čerstvé šaláty, kebaby či rôzne druhy palaciniek a v Beach bare sa môžete osviežiť miešanými nápojmi, mrazeným jogurtom podľa Vašej chuti, ľadovou trešťou či točenou zmrzlinou. Viac z ponuky našich bufetov!