Ubytovanie

 

Náš kemp ponúka viaceré možnosti ubytovania – na svoje si prídu milovníci kempovania, ale aj priaznivci karavaningu. Okrem toho ponúkame ubytovanie v dvadsiatich chatkách alebo si prenajmete jeden z našich stanov. Viac o možnostiach ubytovania…

 Plavba výletnou loďou

 

Nechajte sa unášať na vlnách Slovenského mora našou výhliadkovou loďou Mária. Užite si plavbu po Liptovskej Mare s úžasným výhľadom na Tatry a okolitú prírodu a my Vám radi prezradíme tajomstvá o tomto jedinečnom mieste na Liptove. Pozrite si harmonogram plavieb aby ste nemeškali, lebo už o chvíľu VYPLÁVAME!

Škola vodných športov – požičovňa

 

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové žážitky, ale aj pohodou naplnené chvíľe na vodných bicykloch. Zistite viac o možnostiach zábavy na stránkach MaraFun!


 

lod s bufetmi

Občerstvenie

 

Reštaurácia U Námorníka podávame veľký výber jedál, nápojov či dezertov. V bufete Európa Vám ponúkneme čerstvé šaláty, kebaby či rôzne druhy palaciniek a v Beach bare sa môžete osviežiť miešanými nápojmi, mrazeným jogurtom podľa Vašej chuti, ľadovou trešťou či točenou zmrzlinou.